It reminds me of the song I sing

When there's nothing left to say


archie
Музыка: Oasis - The Hindu Times

Музичний 2010-й. Випуск 3. Березень (версія Арчі та Бютреза!)

        Місяць березень… Як багато в цьому слові для ваших оглядачів userinfo.gifarchie та userinfo.gifukraine-francais’а, які відсвяткували свої днюхи якраз упродовж першого місяця весни:) Але головне для нас, що тут зібралися, – місяць подарував ну просто таки неймовірні альбоми, які в підсумку не раз згадуватимуть в контексті музичного 2010-го. Деякі розчарували, деякі зачарували, інші – несподівано лишили байдужими. «Що», «як» і «чому» – в звіті про березень музичний. Ґоу під кат, йєп.
 
ТОПег-5
userinfo.gifarchie-version
•          Plastic Beach by Gorillaz
            Це одна із тих робіт, які змушують мене довго думати. З одного боку, я люто не люблю реп. З іншого – тут він наскільки не надокучливий, що альбом викликає тільки найкращі асоціації. Дуже приємна легка музика, дещо незвична для Горил – місцями тиха, місцями – бездрайвова. Але дуже стильна, так найліпше сказати.
8/10
•          Elect the Dead Symphony (Live album) by Serj Tankian
            В очікуванні повернення Системи і не таке послухаєш – мене, скажімо, пруть т.зв. «Імпровізаційні шуми» у виконанні Танкяна – на юТубегу тисячі їх, і всі різні. Живий ольбомчег приємний, а симфонія така симфонія. Чекаємо Систему, словом.
5/10
•          Congratulations by MGMT
            От що робити із цими ем-джі-ем-ті? Їхній альбом для мене був найочікуванішим у першому півріччі – як мінімум. А вони взяли й не то зекспериментували, не то прикольнулися. Не скажу, що не плювався у перші години прослуховування, але з того часу увесь альбом (так-так, не окремі композиції) прописався у плеєрі. Слухається ніштяково, і пишеться під нього добре. Сподіваюся все-таки, що це був експеримент на шляху великої еволюції. Бо інакше шлях вниз – у забуття альтернативу.
8/10
•          Dolce Vita by Океан Ельзи
            Ще жоден альбом ОЕ мені не сподобався з першого прослуховування. Жо-ден. І цей – не виняток. Зараз тягаю пісеньки, слухаю і не без задоволення. Але відсування на задній план клавішних, перехід від електроніки до акустики – це некомільфо, навіть якщо це робиться із найкращих намірів (музиканти хотіли, щоб усе можна було зіграти вживу, тому й відмовилися від деяких інструментів). Найбільше подобається поки що «Ще один день» – за хор і пилку, бггггг. А ще більше - унікальний інтерактив, твіттеріанські одкровення та фішка із цифрами в кліпі. Альбом – щось середнє між Йананебібув і Мірою. А хотілося Моделі чи Суперсиметрії…
6/10
•          Broken Bells by Broken Bells
Дуже і дуже вешчь. Дейнджер Маус гарно заряджає, а голос Джеймса Мерсера чимось нагадує Олбарнівський. От така от Горілацоподібна річ – принаймні, більш схожа на Горіллаз, ніж альбом Пластик Біч=)
8/10
Анти-ТОПег
Новим творінням розчарувала Емі МакДоналд. Так вийшло, що два роки тому через її дебютник йа опинився на ХБ. І от – другий альбом, і… і нічого. Не ахті, безхітово, бездрайвово, малогітарно, багатосірого. Таке. Не викликають захвату Two Door Cinema Club та Black Rebel Motorcycle Club – слухати можна й треба, але це не те, чим особисто мені запам’ятається цей музичний сезон. Не пруть мене й скорпіони, кататонії, ґолдфреппи, мадонни
Оцінка місяця: 8/10
Очікування на квітень: MGMT уже лінкнулися, є сподівання на подаруночок від Kate Nash. Перша пісня Катюші, яку вона виклала в інтернети, змусила здивуватися на всю катушку – досить-таки істеричний трек I Just Love You More нічим не схожий на звичні Foundations. І хоча наступний синґл був уже в звичній поп-інді стилістиці, дуже цікаво послухати наслідника слави Made Of Bricks. Виходять нові роботи Хоул, ФетбояСліма, Сайпресс Хілла та Боббі МакФерріна. Уже на початку травня (пірате, читайте – в середині квітня=) – свіжинки від Godsmack, Keane, LCD Soundsystem, Good Charlotte. Також цього року чекаємо на нові роботи The Chemical Brothers, Amy Winehouse, Blink-182, Coldplay, Daft Punk, Incubus, Interpol, Jamiroquai, Kasabian, Kings of Leon, Klaxons, Korn, Lenny Kravitz, Linkin Park, Maroon 5, P.O.D., Radiohead, Red Hot Chili Peppers, She Wants Revenge, The Ting Tings, Tom Petty, Tool, Unkle… Цей список шикарний настільки, що навіть не знаєш, як дочекатися їх усіх у фантастичному 010)))
Март, как уже писал Арчи, подарил нам много хороших альбомов. Особо стоит выделить BRMC , MGMT, Brainstorm, Gorillaz, BrokenBells(которые были прослушаны еще в январе), О.Е.
Ну, что тут сказать. Первое место однозначно забирают MGMT. Пластинка более психоделичней, чем Oracular Spectacular и в тот же момент менее formasses (таких вещей, как Kids, действительно нет, не обманули). Альбом понравился с первого прослушивания. Такого со мной уже давно не случалось. Ну и да, действительно можно сказать, что MGMT выдержали испытание вторым альбомом. 10/10
BRMC. Это первое мартовское, что я прослушал. Был весьма доволен и если есяц начинается такой пластинкой, то месяц будет тошо нада. Более тяжелый и грязный альбом, чем предыдущие три. На уровне с дебютником. Барабаны начали играть новую, более важную роль. Новая барабанщица хорошая, ничего не скажешь. Также чувствуется, что писался альбом в туре и для концертов, но от этого он ничегошеньки не потерял. 7/10
Brainstorm. Эти латышские интернационалы в третий раз выпустили одну и ту же пластинку. В 2008 они порадовали свою латышскую публику, в 2009 – русскую аудиторию, а в нынешнем году – англицкую. Тексты слушаются тяжелее, наверное потому, что Шаг был заслушан абсолютно до дыр. Новые вещи порадовали своими врывными темпами, но всё-таки надо было добавить больше новых песен. 6/10
Ну, про Gorillazи О.Е. мало, что осталось добавить (после Арчи-то), кроме того, что этих альбомов я ждал еще с прошлого года. О.Е. порадовали, но выше Суперсиметрии они всё равно не прыгнут, к сожалению. Хорошая лирика, неплохие темпы. Gorillaz  понравились, но тем Албарн занимается, ой не тем (с) О.Е. – 7/10, Gorillaz– 7/10.
Scorpions держат уровень, но последний альбом нужно было сделать более сильным, не?
Всем спасибо, ждем апреля.

Такі да: Січень музичний.
              Лютий музичний.

Бонус. 3 найцікавіші кліпи, які потрапили нам під руку за місяць

від userinfo.gifburningspirit'а:Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 73

Рекомендував цей запис

"Я так хочу до тебе...")) До кліпів включіть ще Кузьмівські "Квінти", помоєму і пісня і кліп круті.

я вже три дні втикаю. багато чота нарікають на плагіачені фрагменти

хз, все можливо, але окремі моменти це не страшно, найголовніше шо все разом це дає щось нове))
кліп додано,)
ага0)) декларують типу як перший в укршоубізі кліп з використанням цеї навороченої технології стопмоушн чи якось так)
Рекомендовал эту запись

гуд псто, послухаем

Рекомендував цей запис
Так всё-таки стоит MGMT качать или хуй с ними?

в якості експерименту. Альбом, в принципі, не гірший від попереднього, але яскраво виражених хітових композицій нема

Рекомендував цей запис

Нарешті. Тепер пішов читати)

пасіп)

Ну, в этот раз вы откровенно схалтурили с Бютрезом. Но ладно он, ему простительно как твоему младшему товарищу, но ты, Арчи?! Как ты мог?! А отсутствие в топе Скорпов вообще ставит под сомнение вашу компетентность в сфере музыкальной критики как таковую. но, надеюсь, вы исправитесь. Да благословит вас бог, в которого я сам не верю.
+за Скорпов. Такое впечатление что вы не очень то и слушали. Чего то мне кажется что тебе, Арчи, должны были они понравится. Ну да ладно, фломастеры...
Чому вони мені повинні подобатися? Я їх не люблю і не любив ніколи особливо. А альбомів, якщо вдаватися до статистики, цього місяця прослухано 24. Нормальна цифра, чи як думаєш?
Вот-вот, полное неподобство, пропустить таких акул, как "Скорпы" )) Пожалел бы "дедушек", им ведь на пенисю скоро, ух коварный наш Арчи )
Знаю про Скорпіонс, але я їх не люблю. Тому їх, як і концертник Мадонни, ігнорую.
Вот это зря. тем более, может можно их не любить,но оценить качественный материал не только можно, но и нужно. Хотя бы для объективности.
последний ролик мне понравился, ничё не читал, зато музыка понравилась

Правильно, воно для того й робилося, шоп відкрити вам і собі щось цікаве

За что тебе спасибо
о, чудо!! я прослухав три з топ-5!!

треті Броукен Беллс?)

га? шо? а тоді перші два? (:
горілка, океани і сірожа танк'яненко.
гірріли не вразили, чото =//
ОЕ - як завжди. не був я їх прихильником, і не буду. просто є декілька хороших пісень
Сірожа - також не найкраще. перший його албум набагато більше захавався.

кста, до репових додам:

Snoop Dogg - More Malice 31.03.2010
Meth, Ghost, Rae - Wu-Massacre 29.03.2010
Ludacris - Battle of the Sexes 08.03.2010
Snoop Dogg Presents... - West Coast Blueprint 05.03.2010
DJ Khaled - Victory! 06.03.2010


Flobots – Survival Story

WhiteFlagWarrior from Flobotics on Vimeo.

шота таке) радий знову читати

від мене фіг так просто віддєлаєшся :)
Рекомендовал эту запись

музіка))

Рекомендував цей запис

ого,скільки всього ще має вийти:)

Та да, але вже немало - МГМТ та МакДональд я цього року дуже чекав

Хз. Первый раз мне Топ не понравился. Он более личный что ли.

Він завжди був особистий, тому-то й підписуємо ІМХО йа й Бютрез)

Твою налево, а как же боги мелодичного металла и харда "Scorpions" ??? ))) Между прочим у них 19 марта был официальный релиз нового и, пожалуй к сожалению, последнего альбома под названием "Sting In The Tail". И альбом, скажу вам как многолетний фанат этой группы выдался на славу, не такой классный, как предыдущие два, но после 10-го прослушивания он реально вставил "ни падеццки" !!! ))Так что всем очень советую. Особенно знаменитая "Скорповская" лирика, рыдать хочецца )) Я бы конечно оценил их очень высоко, но если обьективно, то 8/10 вполне заслужили. Потрудились добротно ветераны )
Скорпіонс терпіти не можу.
Вот те на, приехали... В принципе фломастеры разные, но я вообще не пойму, как их музыку нельзя не любить..

КАМРАДИ! Пост випадково публікнувся раніше часу через майбутні записи! Тут не вистачає версії Бютреза, тому ми його апдейтнемо!

Мне понравились ОЕ и Горилы очень))Скрябин Квинты тоже очень понравилось))
угу, в мене також це фаворитне) думаю, ОЕ все-таки оцінять належно, альбом-то на рівні
Рекомендовал эту запись

Апрель самый лучший месяц в году...а тут ещё какие "вэщи" выходят

Слушайте Каньи©
я чекав цього камента гггг
Еще слушай Доэрти и Нойза)

а хіба він щось нове випустив? %)

Броукен беллс говоришь...
yup, бютрез рекомендует. вижу, ты тут серьезно осел, после возвращения. прям, как в 2008 :)
та так...балуюсь периодически...не в таком количестве времени ,но иногда могу позволить себе пару часиков флуда=)
Рекомендовал эту запись

Та ну..найкраща в Горил - Rhinestone Eyes

всяке буває, якщо без жартів. Я от слухав-слухав давній альбом Нірвани і випадково підсів на Moist Vagina. А раніше ж не помічав
Рекомендовал эту запись
Останнiм часом почав слухати укр гурт Антитiла. i це перша група, у якоi звучання на концертах набагато краще, нiж на дисках. ну й гурт досить таки прикольний)
я їх чув трішки зовсім. Таке. Роллікс більше пре
кто все эти люди? хуйня имхо

Не доріс (с) Якщо й Горіллац та БрБеллс хуйня - то все погано, художнег. Заціни

спасибо - поржал))) а почему меня там нет?
Рекомендував цей запис

Только сейчас увидел. Бютрез почему-то не пропиарил... Меня впечатлили ОЭ, Скорпы и Би-2. Горрилы и МЖМТ - не прошли, почему-то....

Раз не нра Горіллаз, значить, і Броукен Беллс можна не слухати - вони на ранніх ріллаз схожі
Ну, спробувати потрібно, мені все-таки мавпи трохи подобаються, але Деймон - це Блур.... Тому, й присутня антипатія. Не його це....
Good article, Each and every point is good enough.Thanks for sharing with us your wisdom. cardmeterswatch hawatches nowatches dtwatches pupwatches srwatches jjwatches qlowatches thewatches

 Бубуц-гугуце (с)

Archieto.gif

  • Хтось катається інтернетом, немов на швидкісному катері: пафосно та безцільно.
  • Хтось – як на вантажівці, набитій важким крамом: з примусу і по роботі.
  • Хтось – як турист на легковику: по карті, від заправки до заправки.
  • А хтось живе тут, неначе в треллері-причепі: бо справжнього дому нема...

Інтернет радикально змінює психологію взаємин людини з простором і часом. Він привертає увагу до того, що потрібно людині зараз, і, у той же час, є легкодоступним; через це може згаснути інтерес людини до знань і розвитку самостійного мислення. Однак людині життєво необхідні час і спокій, щоб поміркувати про таємниці життя, поступово виростаючи в зрілому пізнанні самого себе й навколишнього світу.

Послання Іоанна Павла II до XXXVI Всесвітнього дня засобів масової комунікації. Ватикан, 2002 р.

"Я вирушив на річку, щоб подивитися на риб, які пропливали мимо, але коли дістався до річки, мені стало так самотньо, що захотілося померти".

No shelter to hide

Мы эмигранты грустной страны


Last.FM Milestones
100000th track: (16 Feb 2013)
Justice - Genesis
13452679.jpg
Generated on 27 Feb 2013
Get yours here

Опрос

Найкращий Остап Бендер в історії кінематографу - це...


Мої музичні преференції

У цих давніх записах я написав коротенько про свої улюблені музичні групи та про те, за що я їх люблю.Опрос

Брям пум пам тум пам???Зараз в студії


онлайн


Прийшли на вогник

free counters


ПРЕФЕРЕНЦІЇ


Пра Гарфільда:)


УВАГА!


Чти! Бди!! Кланяйся!!!

1. Это Интернет, тут могут послать нахуй.

2. Выбор есть. Не нравится, не читай.

3. Трёшь и банишь, значит пидарас.

4. Аноним хуже пидараса.

5. Будь готов, что всё, что ты написал в Интернете, может стать достоянием общественности. И не пизди, если станет.

6. Всё, что вы напишете, на самом деле уже давно является бояном.

7. Общаясь виртуально, будь готов к реальному общению с теми же людьми. Тот, кто замыкается в виртуале — хуже анонима. Не скрывай лицо за аватаром. Всё равно найдут, если захотят.

8. Прежде чем спросить людей, спроси у поисковой системы.

9. Прежде чем лезть в сетевую дискуссию, подумай, в курсе ли ты вообще.

10. Спиздил — ставь копирайт. Не знаешь чьё — не пости. Не поставил — пидарас.

11. Не трави, и не травим будешь.

12. Не парься! Не всё, что происходит в интернете, тебя касается.

13. Однажды попавшее в интернет остаётся в интернете навсегда.

Підпис:

Великий Анонімус

Якщо сталося неприємне, вам сюди.


КП


Щоб зеленіло))


Громадянська позиція


Гов ту сінема

ОБОЗ.ua